DUYURULAR

YENİ WEB SİTEMİZ İLE KARŞINIZDAYIZ!

Eylül 2017 tarihi itibariyle yayına girmiş olan yeni web sitemiz ile sizleri karşılamış bulunmaktayız. Yeni sitemiz ile yenilenen teknolojiyi takip ederek sizlere daha kolay ürünlerimizi sunmayı ve ihtiyacınıza daha kolay ulaşmanızı sağlamayı planlamış olup, günden güne geliştirmelere devam edeceğimizi bilgilerinize sunarız.

Hepsini Oku

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

İnanç Turları düzenleyen seyahat acentemiz de İstanbul(Güngören, Fatih, Üsküdar), Ankara (Kocatepe, Öveçler), Diyarbakır ofislerimiz de ve çok yakında ülkemizin diğer illerinde açılması planlanan ofislerimiz de bizimle çalışmak isterseniz info@isratur.com.tr adresine özgeçmişinizi gönderiniz.

Hepsini Oku

KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ TAKSİT KAMPANYASI!

Hac, Umre ve Diğer Tüm Seyahatlerinizde, Uçak Rezervasyonlarınız ve Otel Rezervasyonlarınız da geçerli Kuveyttürk Kredi Kartlarına vade farksız 5 taksit, Türkiye Finans Kredi Kartlarına vade farksız 6 taksit kampanyamızdan faydalanıp seyahatlerinizi ertelemeyin.

Hepsini Oku

2018 YILI HAC MÜRACAAT VE KAYIT İŞLEMLERİ

2018 yılı hac müracaat ve kayıt işlemleri ile ilgili hususlar Bakanlıklararası Hac ve Umre Kurulu kararıyla belirlenmiştir.

Hepsini Oku